„Zacznij, gdzie jesteś. Użyj ,co masz. Zrób ,co możesz.” Arthur Ashe

Główne logo blog Holart

Cieszy mnie,że właśnie się u mnie znalazłeś! I mam nadzieję,że będziesz częściej zaglądać na moją stronę, ponieważ znajdzie się tutaj niebawem wiele wartościowych porad dotyczących aranżacji wnętrz oraz sporo ciekawych tematów które mogą Cię zainspirować.

Zanim zacznę, może przedstawię się na początek. A więc mam na imię Sylwia i właśnie skończyłam 30lat:). Jestem absolwentką dziennikarstwa, od 5lat mieszkam i pracuję w niewielkim miasteczku w Niemczech . Mój problem polega na tym, że nie potrafię kompletnie niczego wyrzucić- poza prawdziwymi śmieciami- „a bo może akurat do czegoś się przyda” , i zazwyczaj w moim przypadku tak bywa. Z jednej strony można to odebrać jako spory problem, ale z drugiej strony nie wyrzucając czegoś oszczędzam nasze środowisko. Przerabiam rzeczy które ktoś by uznał za śmieci i wyrzucił, i tak powstają właśnie moje małe Highlights.
Poza tym chętnie kupuję nowe rzeczy do domu , przestawiam, przemalowuje i nieodmiennie ciągle coś upiększam.

Co będzie można zobaczyć na moim blogu? W przyszłości podam Wam krok po kroku jak za niewielkie pieniądze można stworzyć coś pięknego.
Czego potrzebujesz? Trochę zręczności, a przede wszystkim trochę kolorów, pędzla i kilka innych drobiazgów, które praktycznie znajdują się w każdym schowku,pracowni i każdej piwnicy.
Myślę o czymś pięknym, co za pomocą pędzla oraz farby dostanie nowe zastosowanie i będzie dumnie prezentować się w Waszych domach, coś co może już od dawna leżało zapomniane w zakurzonej skrzyni na strychu.
A więc: rozejrzyj się ponownie- życzę Wam dużo przyjemności w przeglądaniu, majsterkowaniu i tworzeniu rzeczy pięknych.

Pozdrawiam

Sylwia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *