Walentynkowe pudełeczko na zdjęcia w formie leporello

pudełko harmonijka,diy,walentynki

Styczeń dobiega końca, a to oznacza, że coraz bliżej do Walentynek. Jakby urodziny i Boże Narodzenie nie były wystarczające, zaraz po nich nadchodzą jeszcze Walentynki… Panowie mają łatwo, idą prosto do kwiaciarni i prezent z głowy;). Ale dla nas kobiet znaleźć odpowiednio romantyczny lub też śmieszny prezent, dla swego Ukochanego, nie jest wcale tak łatwe.

I jak wiadomo, samorobne prezenty na Walentynki są najpiękniejsze, ponieważ obdarowana osoba widzi ile pracy i serca w to włożyliśmy.
A więc co jest bardziej osobiste, niż prezent ze wspólnymi zdjęciami na Walentynki. Zdjęcia, które przypominają piękne chwile, jak wspólne wakacje, piękny wieczór dla dwóch lub migawka zdjęć z ostatniej imprezy.
Dla wszystkich zakochanych, którzy chcą chętnie zrobić coś samemu, mam DIY ze zdjęć na prezent – zdjęcia-Leporello. Szybki, handmade prezent z najlepszych momentów w pudełku.
Potrzebne materiały:
 • drukarka
 • papier do drukarki(A4)
 • papier fotograficzny
 • klej
 • linijka
 • małe pudełeczko z papy
Tutaj opisałam jak w łatwy sposób można to zrobić:
 1. Wyszukujemy wcześniej motyw, który nam się podoba i drukujemy na papierze do drukarki.
 2. odmierzamy wewnętrzne wymiary pudełka i wycinamy odpowiednio papier do drukarki.
 3. Gotowy przycięty pasek od papieru z drukarki tak podzielić, aby powstały nam identyczne kwadraty. Najlepiej zrobić to przy pomocy linijki i ołówka. Następnie na oznaczonych punktach na zmianę zaginać, tak aby powstała nam harmonijka ze zdjęć.przyklejenie zdjęć do harmonijki z papieru
 4. Wydrukowane zdjęcia przyciąć na odpowiedni rozmiar, najlepiej 0,5 cm mniejsze jak kwadraty na Leporello. Przykleić każde ze zdjęć.Mocowanie walentynkwych serduszek na pudełeczku, DIY
 5. Przykleić klejem na gorąco serduszka, które będą ozdabiać górną część naszego kartonika. Ja na każdym ze serduszek dodałam ozdobą samoprzylepną taśmę i czarnym mazakiem zrobiłam napisy.łatwe wyciąganie harmonijki za pomocą tasiemki
 6. Na koniec dać na górę tasiemkę ozdobną, tak aby łatwo było wyciągnąć harmonijkę ze zdjęciami z pudełka. I gotowy nasz walentynkowy prezent ze zdjęciami.Walentynkowy kartonik ze zdjęciami, DIYWalentynkowy kartonik ze zdjęciami, DIYjak obdarować ukochaną osobę na walentynki,DIY
Czas teraz spędzić miło wieczór, popijając cappuccino i delektując sie kawałkiem pysznego ciasta czekoladowego,taki prezent ode mnie dla mnie:).
A jak Wy kochani spędzacie walentynki? Obdarowujecie się nawzajem drobnymi prezentami? Czy raczej wystarczy Wam obecność partnera w ten dzień:) ?

4 comments

 1. Pingback: essayforme

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *