DIY: geometryczny obraz

 

geometryczny jeleń,diy
Macie w szafie lub na poddaszu stare obrazy wraz z ramami, które czekają na swój Comeback? Czy może wolicie puścić wodze wyobraźni i uwolnić waszą kreatywność ? Jeśli tak, to znajdziecie tutaj prosty i praktyczny opis, jak samemu stworzyć geometryczny obraz. Większość materiałów, które będą nam potrzebne posiadacie pewnie w domu. I w cztery kroki stworzycie nowoczesny obraz, który całkowicie odmieni Wasze wnętrze.

Kochacie również geometryczne wzory i metaliczne kolory? Miedź , złoto, srebro i geo-designs są  już od dłuższego czasu mega na topie i mamy coraz więcej zwolenników tego stylu. Ja również jestem wielką fanką geometrycznych wzorów, już dawno temu myślałam o zakupieniu takiego obrazu. Ale właściwie po co kupować skoro można zrobić samemu;). Dlatego kochani przygotowałam dla Was krótki DIY, gdzie pokażę jak w prosty i tani sposób stworzyć swój własny geometryczny obraz.

 

Potrzebne materiały:

  • rama obrazu
  • złoty oraz czarny marker
  • linijka
  • ołówek
szkic głowy jelenia
  1. Wyciągnij stary obraz z ramy i obróć na drugą stronę, tutaj znajdzie się nasz nowy szkic obrazu.jak wykonać własny obraz
  2. Naszkicuj dowolny motyw, ja wybrałam głowę jelenia, ponieważ kocham te motywy. Ale każdy inny wzór sprawdzi się równie dobrze . Ja wykonałam szkic od ręki, ale jeśli nie posiadacie takich umiejętności to w internecie znajdziecie mnóstwo fajnych pomysłów które możecie wydrukować i odrysować.
  3. Gdy już wybrałeś swój motyw i przeniosłeś go na papier czas wypełnić jego środek geometrycznymi formami. Ja linię rysowałam za pomocą linijki. Różnice w wysokości, grubości i szerokości są jak najbardziej dozwolone. Taka luźna forma pozwoli na prostsze wypróbowanie i dopasowanie różnorodnych wzorów.złote trójkąty w geometrycznym obrazie
  4. Na koniec wybieramy dowolne trójkąty i wypełniamy złotym markerem.

 

własnoręczny geometryczny obrazgeometryczny obraz na podłodze

 Taki obraz świetnie się prezentuje zarówno na półce, powieszony na ścianę lub stojąc na podłodze- tak jak na zdjęciach powyżej.
Życzę kreatywnego dnia:)
Sylwia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *